top of page
algon-citroen-prestavby-01.jpg

PŘESTAVBY UŽITKOVÝCH VOZŮ CITROËN

Využijte nabídku přestavěných vozidel přímo na míru vaší profese, které na vás již čekají realizované na vybraných dealerstvích Citroën ve vašem okolí. Široká škála skladových vozidel vám dává možnost realizovat nástavby / vestavby do vozidel plně ve smyslu vaší personifikované poptávky ve velmi krátkém čase. Přestavby užitkových vozů se realizují na základě dlouholeté spolupráce a realizací u prověřených partnerů, naleznete zde doporučené konfigurace které vycházejí ze zkušeností z jednotlivých oborů doplněné odbornými realizacemi partnerů, kteří vozy upravují.

KATEGORIE PŘESTAVEB

algon-citroen-prestavby-02.jpg

CAMPINGOVÉ VOZY

algon-citroen-prestavby-06.jpg

HANDICAP

algon-citroen-prestavby-03.jpg

HASIČSKÉ VESTAVBY

algon-citroen-prestavby-07.jpg

CHLADÍRENSKÉ PROVEDENÍ

algon-citroen-prestavby-04.jpg

OBYTNÉ VOZY

algon-citroen-prestavby-08.jpg

ODTAHOVÉ VOZY

algon-citroen-prestavby-05.jpg

OCHRANA A KOTVENÍ NÁKLADU

algon-citroen-prestavby-09.jpg

OCHRANA NÁKL. PROSTORU

algon-citroen-prestavby-10.jpg

JAKO FIREMNÍ ZÁKAZNÍK OČEKÁVÁTE PRVOTŘÍDNÍ SLUŽBY

Užitková vozidla tvoří významnou část obchodních aktivit značky Citroën. Proto velmi dobře rozumíme požadavkům klientů, kteří používají užitková vozidla ke svému podnikání. Víme, že pořízení vozidla musí předcházet důkladná analýza potřeb zákazníka a uvědomujeme si, že spokojenost našich klientů bude závislá na rychlosti a rozsahu poprodejních služeb.

 

Všechny velké i malé podniky jsou u nás vítány. Automobilům rozumíme a rádi vám pomůžeme. Jsme připraveni poskytnout vám praktické informace o veškerých aspektech naší nabídky a služeb.

bottom of page