top of page
algon-citroen-jumpy-01.jpg

CITROËN JUMPY

PROHLÉDNĚTE SI NOVÝ CITROËN JUMPY VAN NA VIDEU

Díky optimalizované architektuře nabízí nová generace vozu CITROËN Jumpy lepší užitné vlastnosti, vyšší komfort a maximální bezpečnost. Vůz využívá nejmodernější technologie asistenčních systémů řízení, je poháněn výkonnými motory a pro všechny živnostníky se tak stává ideálním pracovním partnerem.

Je k dispozici ve 3 délkách karoserie, za příplatek může být vybaven bočními posuvnými dveřmi s hands-free ovládáním.

 • Užitečná hmotnost vozu může být až 1400 kg

 • Užitečný objem 6,6 m3

 • Užitečná délka až 400 cm

 • Užitečná šířka mezi podběhy kol 125 cm

MAXIMÁLNĚ EFEKTIVNÍ VŮZ

Efektivní konstrukce nového vozu CITROËN Jumpy zohledňuje veškeré požadavky na funkčnost, praktičnost i ergonomii moderního užitkového vozu a přizpůsobí se veškerým profesním potřebám. Modulární platforma poslední generace vychází z podvozku modelů C4 Picasso a SpaceTourer. Užitečná hmotnost vozu může být až 1400 kg, užitečný objem 6,6 m3, užitečná délka 400 cm a na tažné zařízení můžete připojit náklad o hmotnosti až 2,5 t. Nový CITROËN Jumpy je nabízen ve třech délkách karoserie, které kombinují dvě délky rozvoru (292 cm a 327 cm) a zadních převisů (80 cm a 115 cm).

algon-citroen-jumpy-03.jpg

3 DÉLKY A NAPROSTÁ VŠESTRANNOST

CITROËN Jumpy je k dispozici ve třech délkách karoserie. Kromě dvou běžných verzí – L2 (495 cm) a L3 (530 cm) nabízí také novou unikátní kompaktní verzi L1, která měří pouhých 460 cm. Verze L1 má, stejně jako zbylé dvě délky, užitečnou hmotnost až 1400 kg.

algon-citroen-jumpy-04.jpg

VÝŠKA DO 190 CM: NEOMEZENÝ PŘÍSTUP NA VŠECHNA KRYTÁ PARKOVIŠTĚ A DO PODZEMNÍCH GARÁŽÍ

Žádná další omezení! Výška vozu CITROËN Jumpy nepřesáhne u verzí L1 a L2 190 cm (194 cm u verze L3), což mu umožňuje neomezený vjezd do podzemních garáží i přístup na všechna parkoviště, kam vozy obdobného typu obvykle nezajedou.

Při návštěvách zákazníků již nemusíte parkovat v druhé řadě a riskovat nepříjemnosti nebo dokonce pokutu. Nyní můžete zaparkovat v podzemní garáži svého zákazníka nebo v jakémkoliv obchodním centru.

MAXIMÁLNÍ VARIABILITA

DOKÁŽE NEMOŽNÉ

Jako dokonalý partner nabízí CITROËN Jumpy přizpůsobení nejrůznějším profesním potřebám – například stavebním firmám, řidičům spedičních společností i klientům, kteří se pohybují výhradně ve městech.

algon-citroen-berlingo-van-04.jpg

PAKET STAVBA

Tento paket je určený pro firmy a živnostníky rozvážející materiál či pra-covníky po stavbách nebo jiných hůře přístupných místech:

 • 3 místa vepředu se systémem Moduwork* pro efektivnější přepravu.

 • Grip Control, vyšší světlá výška (+ 20 mm) a ochranný kryt pod mo-torem pro lepší jízdní vlastnosti ve ztížených podmínkách.

 • Užitečné zatížení zvýšené na 1 400 kg pro větší praktičnost.

*U běžných furgonů a furgonů s vestavbou 3 sedadel ve 2. řadě.

algon-citroen-berlingo-van-05.jpg

TO NEJLEPŠÍ PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

Profesionální řidiči, kteří tráví za volantem dlouhé hodiny a často rozvážejí zboží po městě i mimo něj zajisté ocení:

 • Citroën Connect Nav se zobrazením na dotykovém 7" displeji pro jednodušší dosažení zvoleného cíle.

 • Zpětnou parkovací kameru Top Rear Vision s vizualizací 180°, přední a zadní parkovací asistent nebo vnější zpětná sklopná zrcátka pro snazší manévrování.

 • Systém sledování mrtvého úhlu, systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu či varování před snížením pozornosti řidiče pro prevenci rizik srážky.

 • Systém snímání dopravních značek se zobrazením povolené rychlosti, automatické přepínání dálkových světel a mlhové světlomety pro bezpečnější jízdu.

KOMFORT

NOVÝ PŘÍSTUP K ERGONOMII

algon-citroen-jumpy-08.jpg

Kabina nového vozu CITROËN Jumpy vyniká svou propracovanou ergonomií a řidič má ze zvýšené pozice dobrý přehled o situaci na vozovce. Podélně a výškově nastavitelná sedadla řidiče a spolujezdce zaručují pohodlí na vysoké úrovni a nastupování do vozu usnadňuje praktický stupínek. Prosklená* dělicí přepážka pomáhá tepelně izolovat a odhlučnit kabinu, čímž zaručuje pohodlnější podmínky pro řízení. Všechny tyto přednosti přijdou při dlouhých cestách určitě vhod.

*Podle zvolené verze a úrovně výbavy.

algon-citroen-jumpy-09.jpg

KOMFORT JÍZDY

Jízdní nápravy vozu CITROËN Jumpy vám bez ohledu na stav vozovky a její povrch zajistí přesné řízení a mimořádně komfortní odpružení.

 

Vpředu je CITROËN Jumpy vybaven zesílenou nápravou Pseudo McPherson se zkrutným stabilizátorem, vzadu pak novou nápravou s příčnými rameny, díky níž se užitečná hmotnost vozu může zvýšit až na 1400 kg. Nápravové prvky jsou uzpůsobené k přestavbě na 4×4, kterou provádí specializovaná firma Dangel.

algon-citroen-jumpy-10.jpg

BOČNÍ POSUVNÉ DVEŘE S HANDS-FREE OVLÁDÁNÍM

Máte plné ruce? Žádný problém! Boční posuvné dveře s hands-free ovládáním (k dispozici podle zvolené verze a úrovně výbavy) můžete bezkontaktně otevřít i zavřít, což je v segmentu užitkových vozů naprosto ojedinělé. Stačí mít při sobě klíč, zasunout nohu pod okraj zadního nárazníku a auto se odemkne a automaticky se otevřou dveře na té straně, kde stojíte.

Stejně tak se dveře zavřou a zamknou, jakmile se od vozu vzdálíte. Tento doplněk na přání vám usnadní nakládku i vykládku a vy nebudete muset své zboží odkládat.

 

*Podle zvolené verze a úrovně výbavy.

algon-citroen-jumpy-11.jpg

BOČNÍ POSUVNÉ DVEŘE S HANDS-FREE OVLÁDÁNÍM

Máte plné ruce? Žádný problém: díky funkci „boční posuvné dveře s hands-free ovládáním“ můžete boční posuvné dveře bezkontaktně otevřít a zavřít, což je v tomto segmentu věc zcela nevídaná. Stačí zasunout nohu pod okraj zadního nárazníku a auto se odemkne a automaticky se otevřou dveře na té straně, kde stojíte.

 

Stejným pohybem se dveře také zavřou a zamknou, jakmile se od vozu vzdálíte. Tato funkce vám usnadní nakládání a vykládání vozu, když máte plné ruce.

 

*Podle verze výbavy

algon-citroen-jumpy-12.jpg

PRAKTICKÝ POMOCNÍK PRO VAŠE PODNIKÁNÍ!

CITROËN Jumpy je ideálním partnerem pro řemeslníky a podnikatele hledající pracovní nástroj, který jim usnadní život. Šikovný, moderní a funkční – CITROËN Jumpy je určen pro široké spektrum profesí. Ať jste umělec, doručujete zboží, pracujete ve stavebnictví nebo ve službách, bezpochyby najdete CITROËN Jumpy, který bude vyhovovat právě vám!

VÝBAVA & UŽITEČNÉ TECHNOLOGIE

algon-citroen-jumpy-20.jpg

CITROËN Jumpy nabízí pohodové, snadné a bezpečné řízení. Z pohledu řidiče i spolucestujícího jistě oceníte například hands-free přístup a startování vozu nebo bezkontaktní otevírání bočních elektricky posuvných dveří.

SEZNAMTE SE S VOZEM JUMPY COMBI

CITROËN Jumpy Combi je ideálním řešením pro všechny podnikatele, kteří se zabývají přepravou osob. V provedení od kompaktní velikosti XS po velikost XL je schopen pojmout až 9 cestujících včetně jejich zavazadel.

algon-citroen-jumpy-11.jpg

JEDINEČNÝ DESIGN EXTERIÉRU

Verze Combi vozu CITROËN Jumpy, která je určená pro převoz osob, se stejně jako užitková verze drží osvědčených designérských principů značky CITROËN. Příkladem je maska chladiče a logo značky ve tvaru stylizovaných šípů, jež se táhnou přes celou přední část až ke světlometům. Typický je rovněž široký přední nárazník, do něhož jsou vsazeny černé mřížky sání podtrhující mohutnost vozu Jumpy Combi.

algon-citroen-jumpy-12.jpg

AŽ 9 OSOB NA PALUBĚ

CITROËN Jumpy Combi je robustní a funkční vůz, který nabízí uspořádání sedadel na míru vašim potřebám. Všechna zadní sedadla* jsou vyjímatelná, což umožňuje zvětšit přepravní kapacitu vozu od 4,5 m3 ve verzi XS po 6 m3 ve verzi XL. Při nastupování do 3. řady se jednoduchým pohybem překlopí sedadla ve 2. řadě a uvolní se tak pohodlný průchod.

*Podle zvolené verze a úrovně výbavy.

algon-citroen-jumpy-18.jpg

MOTORY

VÝKONNOST A ŠETRNÝ PŘÍSTUP K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

algon-citroen-jumpy-19.jpg

CITROËN Jumpy je nabízen s motorizacemi o výkonu od 100 k do 180 k. Jedná se o úsporné dieselové motory nové generace Euro 6 BlueHDi s optimalizovanou spotřebou a nízkými emisemi CO2, které patří mezi nejnižší v segmentu užitkových vozů (BlueHDi 115 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou: 5,1 l/100 km a 133 g CO2/km).

bottom of page