top of page
algon-citroen-jumper-01.jpg

CITROËN JUMPER

CITROËN JUMPER

Historie užitkových vozů CITROËN se začala psát počátkem 20. století. Značka působí v segmentu lehkých užitkových vozů od roku 1928 a od té doby představila řadu průkopnických vozů, jako například C4 Van, Type H či 2 CV Van. Dnes přichází s novým řešením, které je více než kdy dřív přizpůsobené každodenním profesním potřebám firemních zákazníků

CITROËN Jumper je charakteristický výrazným moderním designem zaměřeným na funkčnost a pohodlí. Robustní přední část vozu se světlomety vybavenými denním LED svícením vypovídá o jeho dynamice. Optimální ergonomické uspořádání kabiny vozu usnadňuje život za volantem a ideální poměr užitečného objemu a vnějších rozměrů zjednodušuje každodenní manipulaci s nákladem.   

MAXIMÁLNÍ FUNKČNOST

algon-citroen-jumper-02.jpg

NÁKLADOVÝ PROSTOR

Zadní dvoukřídlé dveře se otevírají do úhlu 96° nebo 180° a usnadňují tak manipulaci s nákladem. V otevřené poloze je drží mechanismus vzpěr, které je možné uvolnit. Na přání lze objednat i otevírání dveří do úhlu 270°. V této poloze pak křídla dveří na bocích vozu přidržují speciální závěsy.

Plechová přepážka oddělující kabinu od nákladového prostoru chrání řidiče a spolujezdce před nežádoucím posunem nákladu a hlukem.

Největší užitečná šířka v kategorii:

 • mezi podběhy kol (1,42 m)

 • mezi bočními stěnami (1,87 m)

 • užitečný objem 8 až 17 m3

algon-citroen-jumper-03.jpg

NÁKLADOVÁ HRANA

CITROËN Jumper může být vybaven zadním odpružením s pneumatickým nastavením výšky, které kompenzuje zatížení vozu. Tlačítky na palubní desce lze během nakládky nastavit výšku podlahy ložného prostoru.

algon-citroen-jumper-04.jpg

BOČNÍ POSUVNÉ DVEŘE

UŽITKOVÝ VŮZ NAVRŽENÝ PRO SNADNOU MANIPULACI S NÁKLADEM

Díky dvěma bočním posuvným dveřím* lze náklad pohodlně vyložit a naložit na jakémkoliv místě. Podle zvolené verze je šířka otvoru bočních posuvných dveří 1,075 m nebo 1,250 m a výška 1,485 m  nebo 1,755 m.

*Druhé boční posuvné dveře jsou k dispozici na přání.

VARIABILITA & KOMFORT

NA MÍRU VAŠÍ PROFESI

Řada užitkových vozů CITROËN inspirovaná potřebami profesionálních zákazníků zůstává neměnná a věrná filozofii značky „Inspired by Pro“. Podobně jako u menších modelů Berlingo Van a Jumpy je i řada Jumper přizpůsobena potřebám různých profesí a způsobům využití vozu.

algon-citroen-berlingo-van-04.jpg

INSPIRACE: JUMPER DRIVER

Tato nadstandardní výbava je určená pro zákazníky, kteří tráví za volantem hodně času, například rozvozem zboží ve městě či příměstských oblastech.

 • Active Safety Brake a varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu (k dispozici později), LED denní svícení, automatické stěrače

 • Komfortní výbava: dotykový 5" displej s navigací a USB portem, přední mlhové světlomety

 • Zadní parkovací kamera pro snazší manévrování s vozem

algon-citroen-berlingo-van-05.jpg

INSPIRACE: JUMPER WORKER

Zákazníky, kteří potřebují převážet materiál a dělníky na mnohdy obtížně přístupná staveniště zaujmou specifické prvky výbavy.
 

 • Plechový kryt motoru, přední a zadní zástěrky

 • Lepší mobilita s inteligentním protiprokluzovým systémem, univerzálními pneumatikami a systémem kontroly rozjezdu do kopce Hill Assit Control

 • Komfortní výbava: klimatizace vpředu s chlazenou schránkou spolujezdce, audio systém Bluetooth s USB vstupem, tempomat a omezovač rychlosti

KOMFORT NA MÍRU

CITROËN Jumper byl navržen v souladu s programem Citroën Advanced Comfort®. Díky velkorysému prostoru, praktickému uspořádání, velkému množství důmyslných odkládacích prostor, pohodlným sedadlům, propracované akustice a pohodlnému odpružení nabízí CITROËN Jumper vynikající úroveň komfortu pro řidiče i posádku vozu.

NASTAVITELNÁ PSACÍ PODLOŽKA

algon-citroen-jumper-07.jpg

Kabina vozu vám rovněž posouží jako pohodlná kancelář – nastavitelná psací podložka* vám umožní vyřídit objednávky a můžete ji použít i pro svůj smartphone či tablet...

STOLEK Z OPĚRADLA PROSTŘEDNÍHO SEDADLA

algon-citroen-jumper-08.jpg

Prostřední přední sedadlo má v zadní straně opěradla integrovaný stolek. Sklopením opěradla se kabina vozu promění v mobilní kancelář.

DŮMYSLNÉ ODKLÁDACÍ PLOCHY

algon-citroen-jumper-09.jpg

Kabina vozu CITROËN Jumper je vybavena řadou praktických odkládacích míst jako jsou například chlazená a uzamykatelná odkládací schránka spolujezdce, přihrádka v horní části palubní desky nebo držáky na nápoje.

ŘADICÍ PÁKA INTEGR. V PALUBNÍ DESCE

algon-citroen-jumper-10.jpg

Řadicí páka ve voze CITROËN Jumper je pro větší komfort řízení umístěná přímo na palubní desce.

VÝBAVA & TECHNOLOGIE

algon-citroen-jumper-11.jpg

Funkční a praktický CITROËN Jumper je technologicky vyspělý vůz. V souladu se současnými trendy je vybavený celou řadou asistenčních systémů, s nimiž je řízení v běžném každodenním provozu bezpečnější a řidič má za volantem větší pocit jistoty.

 • Riziku nehody předchází s pomocí systémů: Active Safety Brake či systém sledování mrtvého úhlu, který zohledňuje připojení přívěsu (k dispozici později)

 • Řízení usnadňuje systém inteligentní protiprokluzový systém, kontrola rychlosti při jízdě z kopce, tempomat a omezovač rychlosti

 • Manévrování s vozem usnadňuje zadní kamera a parkovací senzory.

MOTORY

CITROËN Jumper, který je vybaven motory euro 6.2, splní veškerá očekávání a je přizpůsoben jízdě ve městě i mimo něj. Nabízí dynamický jízdní projev, příjemné řízení a optimalizované provozní náklady. Účinné a úsporné motory poslední generace jsou k dispozici ve 3 výkonových variantách od 120 do 165 k:  BlueHDi 120 S&S MAN6, BlueHDi 140 S&S MAN6, BlueHDi 165 S&S MAN6.

algon-citroen-jumper-12.jpg
bottom of page