top of page
citroen-c3-aircross-banner-980x314.jpg

SUV CITROËN C3 AIRCROSS

KOMFORTNÍ A VŠESTRANNÉ SUV S OSOBITÝM STYLEM

Inovovaná robustnější příď nového SUV C3 Aircross dodává vozu více stylu. Nabídka možností personalizace byla rozšířena a nyní zahrnuje 70 barevných kombinací, nabízí nové barvy karoserie, nové čalounění, stylové pakety i designová kola z lehkých slitin. Je vybaven sedadly Advanced Comfort, které byly použity již u SUV CITROËN C5 Aircross. Interieru dominuje moderní 9″ dotykový displej. Vůz disponuje 12 asistenčními systémy řízení a 5 konektivními technologiemi.    

OSOBITĚJŠÍ DESIGN

citroen-c3-aircross-banner-980x314-a.jpg

Příď nového SUV CITROËN C3 Aircross se dočkala kompletní modernizace: nyní působí asertivněji a robustněji. Nový vizuální podpis, který představil v roce 2020 nový CITROËN C3, dává na odiv dvojitou chromovanou lištu propojující logo s LED světlomety, které lépe osvěcují okolí vozu a zajišťují vyšší bezpečnost na cestách. Nové SUV CITROËN C3 Aircross má rovněž modernější masku chladiče a inovované barevné lemování mlhových světlometů. 

citroen-c3-aircross-490x330-01.jpg

70 BAREVNÝCH KOMBINACÍ

Možnosti přizpůsobení exteriéru byly rovněž přepracovány, přičemž nyní je k dispozici 70 kombinací sedmi barev karoserie, čtyř dekoračních barevných paketů a dvou barev střechy. Nové jsou rovněž dekory zadního postranního okénka za sloupkem C: – oranžový dekor okénka v rámci oranžového paketu Anodised, – bílý dekor pro bílý paket, – a pruhovaný dekor, který je součástí tmavě modrého paketu Anodised nebo černého paketu.

PŘIZPŮSOBENÍ I V INTERIÉRU

STANDARDNÍ PROVEDENÍ INTERIÉRU

citroen-c3-aircross-interier-01.jpg

Šedé textilní čalounění sedadel v kombinaci s šedým dekorem palubní desky. 

MODRÝ INTERIÉR URBAN

citroen-c3-aircross-interier-02.jpg

Modré látkové čalounění ve spojení s umělou kůží, pruh v horní části opěradel zdobený vzorem evokujícím logo Citroën a dekorační modrý pruh na palubní desce.

INTERIÉR METROPOLITAN GRAPHITE

citroen-c3-aircross-interier-03.jpg

Černá umělá kůže v kombinaci s šedou látkou a béžovým pruhem v horní části opěradel a šedým textilním pruhem na palubní desce.

ŠEDÝ INTERIÉR HYPE

citroen-c3-aircross-interier-04.jpg

Šedá kůže v kombinaci s černou koženkou, šedý dekor palubní desky, pruhy v horní části opěradel se vzorem a prošíváním odkazujícím na logo Citroën.

SEDADLA ADVANCED COMFORT

JAKO V BAVLNCE

citroen-c3-aircross-banner-980x314-b.jpg

Kromě odpružení poskytujícího bezkonkurenční jízdní komfort, může být nové SUV C3 Aircross vybaveno unikátními sedadly Advanced Comfort, která jsou k dispozici pro interiéry Urban, Metropolitan či Hype. Tato jedinečná sedadla umožňují ještě pohodlnější cestování díky použití speciální 15 mm pěny s vysokou hustotou. Zejména při delších cestách oceníte nesrovnatelně pohodlnější posez, dobré boční vedení a kvalitní oporu. 

PROSTORNOST, VARIABILITA, PROSVĚTLENÍ

citroen-c3-aircross-banner-980x314-c.jpg

Nové SUV CITROËN C3 Aircross disponuje dostatečně velkým prostorem pro všechny pasažéry, zejména pak dostatkem místa pro nohy cestujících na zadních sedadlech a místem nad hlavou. Nabízí také bezkonkurenční variabilitu díky dělené zadní lavici. Ta se skládá ze dvou oddělených a samostatně posuvných částí, přičemž jejich opěradla je možné sklopit. V kombinaci se sklopným sedadlem spolujezdce je možné získat ložnou plochu o délce 2,40 m. Zavazadlový prostor nového SUV CITROËN C3 Aircross je možné posunutím zadní lavice zvětšit z původních 410 l na 520 l nebo se sklopenými zadními sedadly až na 1289 l. Panoramatická střecha příjemně prosvětluje interiér vozu a navozuje pocit většího komfortu. Nové zpracování středové konzole obsahuje velký odkládací prostor s roletou, přístupný z předních i zadních sedadel.  

citroen-c3-aircross-banner-980x314-d.jpg

12 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

citroen-c3-aircross-banner-980x314-e.jpg

Nové SUV CITROËN C3 Aircross je vybaveno 12 asistenčními systémy řízení pro zvýšení bezpečnosti a pohodlí na cestách, včetně systému Grip Control s funkcí Hill Assist Descent a barevného head-up displeje, který zobrazuje informace užitečné pro jízdu přímo do zorného pole řidiče.  

citroen-c3-aircross-banner-980x314-f.jpg

4 MOTORY

citroen-c3-aircross-banner-980x314-g.jpg

Úsporné a efektivní motory nejnovější generace využívající moderní technologie jsou příslibem mimořádných zážitků z jízdy. SUV CITROËN C3 Aircross je k dispozici s benzinovým motorem PureTech (110k a 130k) nebo dieselovým BlueHDi (110k a 120k).
Šestistupňová manuální převodovka je nabízena ve spojení s motory PureTech 110 S&S nebo BlueHDi 110 S&S, zatímco automatická převodovka EAT6 je v nabídce s motory PureTech 130 S&S a BlueHDi 120 S&S.

bottom of page