top of page
citroen-c5-01.jpg

NOVÝ CITROËN C5 X A C5 X PLUG-IN HYBRID

NOVÝ CITROËN C5 X A C5 X PLUG-IN HYBRID

NÁPADITOST A TECHNOLOGIE PRO PŘÍJEMNĚJŠÍ CESTOVÁNÍ
 

Nový CITROËN C5 X snoubí eleganci limuzíny, praktičnost kombi a zvýšenou pozici SUV. Nabízí nebývalé pohodlí věrné programu Citroën Advanced Comfort® s interiérem evokujícím luxusní salónek. Vůz je vybaven špičkovými technologiemi pro příjemnější cestování: poloautonomní řízení, rozšířený head-up displej, zcela nový infotainmentový systém a 12″ displej s hlasovým ovládáním. Nový CITROËN C5 X je k dispozici v plug-in hybridní a benzinové verzi. Je pouze na vás, pro který se rozhodnete!  

PODÍVEJTE SE NA VIDEO A ZJISTĚTE VÍCE O NOVÉM VOZE CITROËN C5 X A C5 X PLUG-IN HYBRID

AVANTGARDNÍ STYL

Unikátní CITROËN C5 X snoubí eleganci limuzíny projevující se dlouhou kapotou, praktičnost kombi se svým prostorným zavazadelníkem a díky velkým 19″ kolům rovněž vyšší pozici při řízení, která je běžná vozů SUV.

citroen-c5-02.jpg
citroen-c5-03.jpg

PLYNULÉ AERODYNAMICKÉ LINIE

ELEGANCE A DYNAMIKA


Nový CITROËN C5 X vyniká v tradičním segmentu. Pod víkem zavazadelníku se nachází široký úložný prostor s nízkou nákladovou hranou.

 

Dlouhá kapota, aerodynamické linie, vysoká karoserie a delší zadní převis dodávají vozu jedinečný vzhled a zlepšují jeho aerodynamiku.

 

Dlouhá linie střechy je zakončena aerodynamickým horním spoilerem. Druhý lesklý černý spoiler zajišťuje přítlak a stabilitu při brzdění.

VYVÝŠENÉ MÍSTO ŘIDIČE

LEPŠÍ VÝHLED

Vyšší pozice při řízení nového vozu CITROËN C5 X oproti klasickému hatchbacku bylo dosaženo díky vyšší světlé výšce a velkým 19″ kolům. Tato pozice poskytuje řidiči lepší výhled a umožňuje bezpečnější cestování.

citroen-c5-04.jpg
citroen-c5-05.jpg

SVĚTELNÝ PODPIS

MODERNÍ A TECHNOLOGICKÝ

Nový CITROËN C5 X se pyšní typickým světelným podpisem ve tvaru písmene V. Tento jednoznačný identifikátor nových modelů značky byl poprvé představen u nové C4.

Je nepřehlédnutelný, okamžitě rozpoznatelný a dobře viditelný ve dne i v noci. Vhodně doplňuje výrazné linie nového vozu CITROËN C5 X.
Technologicky propracované osvětlení zahrnuje LED diody již od nejnižší verze výbavy.

ŠEST BAREV KAROSERIE

5 DVOUBAREVNÝCH KOMBINACÍ

Nový CITROËN C5 X je v nabídce se šesti metalickými či perleťovými barvami karoserie:

  • Šedá Amazonite;

  • Bílá Pearl;

  • Šedá Magnetic;

  • Šedá Platinum;

  • Šedá Steel;

  • Černá Perla Nera.

Každou z těchto barev lze kombinovat s černou střechou Perla Nera, která umocní přirozenou eleganci vozu.

citroen-c5-06.jpg

JEMNÉ A PŘÍJEMNÉ MATERIÁLY

citroen-c5-08.jpg

Kabina působí klidným a prostorným dojmem díky důrazu, který byl kladen nejen na barvy a materiál, ale i na ty nejmenší detaily:

  • Velmi kvalitní textilní a kožené čalounění inspirované cestováním a zavazadly.

  • Tři dostupné interiérové dekory, včetně dekoru dřeva a prvků evokujících logo značky.

  • Příjemné čalounění ploch, kterých se řidič a spolujezdec dotýkají: loketní opěrky, středová konzola, čalounění palubní desky atd.

citroen-c5-09.jpg
bottom of page