JATEČNÍ 8, PLZEŇ, 312 00
+420 377 225 641
CITROËN C1
od 229 900 Kč
Citroën C1 přináší optimistickou odpověď na potřeby městské mobility. Ve tří i pětidveřové verzi existuje i ve verzi se stahovací střechou pod označením Airscape. K výraznému vzhledu tohoto městského vozu přispívá i plynulá linie vedoucí od čelního skla přes boční okna a u některých úrovní výbavy chromované lišty kolem oken.
CITROËN C3
od 239 900 Kč
Citroën představuje nový Citroën C3 a oživuje tak svůj bestseller, kterého se od roku 2002 vyrobilo již více než 3,5 milionů kusů. Nová C3, pro kterou je charakteristická bohatá barevnost, převrací zažité principy a vnáší do nich svěžest a optimismus. Odlišuje se jedinečným tvarem a grafickými prvky, které mu dodávají energičnost a velkou sebejistotu.
CITROËN C3 AIRCROSS
od 319 900 Kč
Nový Citroën C3 Aircross se ve světě SUV prosazuje svým typickým silným, originálním a svěžím vzhledem. Má všechny atributy robustního a ochranářského SUV, má vysokou kapotu, kterou podtrhuje chromovaná lišta ve tvaru stylizovaných šípů, s LED diodami vytvářejícími světelný podpis.
CITROËN C-ELYSÉE
od 279 900 Kč
Modernizace vozu Citroën C-Elysée je stylová! Díky masce chladiče, která posiluje reprezentativnost vozu, se zlepšila jeho elegance a Nový Citroën C-Elysée nabízí světelný podpis s inovativním designem. V nabídce jsou dva nové moderní a osvěžující odstíny karoserie: Lazuli Blue a Gris Acier. Design, komfort, impozantnost, technologie...
CITROËN C4 CACTUS
od 359 900 Kč
Citroën odhaluje vůz Nový C4 Cactus představující novou nabídku kompaktního hatchbacku. Pro C4 Cactus jde o výraznou změnu, protože se sice drží principů svého segmentu z hlediska technologií a motorů, ale odlišuje se svým jedinečným charakterem a komfortem.
CITROËN C4 SPACETOURER
od 449 900 Kč
CITROËN C4 SpaceTourer na první pohled upoutá svým energickým a moderním stylem. Má unikátní dynamickou architekturu s harmonickými křivkami a odvážným designem. Reprezentativní vzhled vozu doplňuje decentní černé logo s chromovaným obrysem, sebevědomá přední maska a černá střecha lemovaná střešními oblouky ve stříbrné barvě Silver.
CITROËN GRAND C4 SPACETOURER
od 504 900 Kč
CITROËN Grand C4 SpaceTourer na první pohled upoutá svým energickým a moderním stylem. Má unikátní dynamickou architekturu s harmonickými křivkami a odvážným designem. Reprezentativní vzhled vozu doplňuje decentní černé logo s chromovaným obrysem, sebevědomá přední maska a černá střecha lemovaná střešními oblouky ve stříbrné barvě Silver.
CITROËN BERLINGO
od 379 900 Kč
Citroën Berlingo, který byl v roce 1996 prvním zástupcem segmentu „ludospace“, se nyní představuje v nové verzi. Nový Citroën Berlingo si uchovává všechny přednosti svých předchůdců a působí moderněji. Nový Citroën Berlingo přináší inovativní a odvážnou odezvu, pokud jde o design, modularitu a praktičnost.
CITROËN SPACETOURER
od 816 750 Kč
Sníte o tom, že s celou rodinou vyrazíte objevovat nové horizonty? Citroën SpaceTourer vám otevře dosud nevídané možnosti! Je to vůz s charakterem, který vám zpříjemní život a dodá cestování s rodinou nebo přáteli nový rozměr. Vyznačuje se harmonickým, neokázalým designem a svými vyváženými tvary navozuje pocit jistoty a odolnosti.
CITROËN SPACETOURER BUSINESS
od 768 350 Kč
Citroën SpaceTourer Business Lounge je synonymem pro design a vytříbenou eleganci. Ostré rysy se snoubí s ladnými křivkami, robustní silueta vzbuzuje důvěru, extra zatmavená skla v zadních oknech poskytnou vašim zákazníkům klid a soukromí… A k tomu bezpočet dalších detailů, které dokreslují jeho silnou osobnost!
CITROËN BERLINGO FURGON
od 340 600 Kč
Citroën Berlingo nabízí maximální nákladový prostor o objemu 4,1 m3, takže je do něj možné naložit dvě europalety. Díky chytrému přístupu, jako jsou boční posuvné dveře nebo asymetrické zadní dveře dělené v poměru 60/40 otevírající se až do 180°, vyniká uživatelskou jednoduchostí a bezpečností.
CITROËN JUMPY COMBI
od 525 000 Kč
Tato verze vozu Citroën Jumpy, která je určená pro převoz osob, se stejně jako užitková verze drží osvědčených designérských principů značky Citroën. Příkladem je maska chladiče a podpis značky ve tvaru stylizovaných šípů, jež se táhnou přes celou přední část až dovnitř světlometů.
CITROËN JUMPY
od 500 000 Kč
Efektivní architektura nového vozu Citroën Jumpy zohledňuje veškeré požadavky na funkčnost, praktičnost a ergonomii moderního užitkového vozu a přizpůsobí se všem vašim potřebám. Modulární platforma poslední generace použitá u nového modelu Jumpy vychází z platformy EMP2.
CITROËN JUMPER
od 591 900 Kč
Partner při práci, ale také výkladní skříň společnosti, ve které pracuje - model Citroën Jumper má vše, aby vás okouzlil. Styl nového Citroënu Jumper prošel výrazným vývojem, nabízí elegantní a optimistický design korespondující s jeho mimořádnou funkčností.
KONTAKTUJTE NÁS
Jateční 8, Plzeň, 312 00
Autoservis: +420 377-225-641
Autosalon: +420 377-225-645